Pro mě osobně je strašně příjemný vědět, jaká spousta lidí tady bigbítem žije.. Tom KV

A přece se točí…

22. listopadu 2011 v 18:11 | číňan |  Ostatní

Co? No hlava přece, z toho neskutečně absurdního chodu současného světa. Člověk přemýšlí jak je to vůbec možné, že to všechno dospělo až tak daleko, a zdánlivě nikdo nemá na ten morální rozklad společnosti vliv. Každý je jím zasažen a každodenně je s ním konfrontován! Bezmocná pasivita mas jen potvrzuje, že to není žádná náhoda. Dlouhodobá ďábelská manipulace a zneužívání moci, naprostá a bezohledná sobeckost těch, kdo jsou u kormidla, jejich totálně asociální chování, kde přetvářka hraje prim a kde pravda nevítězí. Vítězí jen samolibost, lež, pokrytectví, touha po moci, pozici a penězích. Všechny prostředky jsou povolené! Kdo nejde s námi, je proti nám a proto ho zničíme nebo umlčíme! Máme přece na naší straně moc i právo. Tak čeho se obávat? Vše je posychrované a když se něco provalí, tak se to jednoduše ututlá… nebo zamete pod koberec. A paní Justice je přece slepá s tou páskou přes oči, nic nevidí a ani vidět nesmí. A kdyby náhodou viděla, tak s ní pěkně zatočíme. Máme všechno absolutně pod kontrolou. A jestli se z toho národu točí hlava, tak to nás vůbec nezajímá. Hlavně že se netočí nám. Točit se musí naše příjmy a proto lidem utáhneme opasek, zvýšíme daně, ořežeme sociální vymoženosti, a to všechno v rámci pokroku a potírání tzv. krize. A lidi to sežerou i s navijákem a utáhnou opasky. Není to krásné? Jak si někdo může stěžovat na tu naši překrásnou zem. Sice jsme ji trochu vyrabovali a rozprodali, ale cíl světí prostředky. Hlavně, že máme tučná konta a ulité miliardy. Ti trochu skromnější nebo ne tak draví, se musí spokojit jen s miliony. Prostě paráda. Mozky lidí zpracujeme a nakrmíme mělkými programy v televizi, pěkně proloženými reklamou, aby měli po čem toužit. Pak mají další motivaci jít zase dřít a snít.
Jenomže krátkozrakost zapřičiňuje, že jednoho dne narazíme. Nic netrvá věčně. Budeme konfrontováni s reakcemi na naše vlastní činy a pak se bude hlava točit nám. Bědování, výmluvy a prosby nám nepomohou. Co kdo zasel, to také sklidí. Spravedlivě. Nic víc a nic méně. Přijde čas konečně začít přemýšlet do hloubky, ne znovu vymýšlet jak bych co kde ošidil, zpronevěřil, ukradnul a nepoctivě získal. Doposud jsem jenom bezohledně bral a nikomu nic nedal. Lidé se mi právem smějí a kritizují mě. Nikdo ke mně nemá žádný respekt a úctu. Prý si je nezasloužím. Je jasné, že je zapotřebí skoncovat s předstíráním, nadutostí, neupřímností, lhaním, nedůvěrou, závistí, nesnášenlivostí, neúctou, krutostí, násilím, lhostejností, arogancí, sobectvím, nespravedlností a spoustou dalších vlastností, které dělají můj život peklem na zemi. Dokud si to neuvědomím, tak budu trpět jejich reakcemi. Všeobecně platí, že když se na někoho usměji, tak mě dotyčný jen stěží bude nenávidět. Za normálních okolností mi úsměv vrátí. Tak je to se vším. Co vysílám do světa, to se mi také vrací. Kdo vysílá a dělá jen negativní věci, obdrží samou negativitu. Nemusím dodávat, že kdo má skutečně rád sám sebe, tak přestoupí na blahodárnou pozitivní vlnu. Tím předejde velkému stresu a starostem. Každý je strůjcem svého vlastního štěstí nebo utrpení! Je to na nás. Proto bychom nikomu neměli vyčítat něco, co jsme si způsobili sami. No a protože je člověk nedokonalý, plný chyb které neustále dělá, měli bychom se naučit ostatním odpouštět. Velkorysost, shovívavost a láska v našem životě dělají přímo divy. To byste se divili! Stačí si to vyzkoušet a nic to nestojí. Vnitřní odměna je pak veliká.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Farniente Farniente | E-mail | 27. listopadu 2011 v 21:24 | Reagovat

Nechali jste vyhnat Boha ze svých domovů, škol, přírodních zázraků, i kostelů a co je nejhorší, i ze svých duší. A tak to máte.

2 číňan číňan | 28. listopadu 2011 v 17:22 | Reagovat

[1]:Naprostý souhlas...

3 drahuna (Drahomir Chytry) drahuna (Drahomir Chytry) | 3. prosince 2011 v 5:20 | Reagovat

[1]: naprosto tak!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

MF DNES