Pro mě osobně je strašně příjemný vědět, jaká spousta lidí tady bigbítem žije.. Tom KV

Nedělní chvilka filozofie (1)

6. března 2011 v 12:08 | Číňan |  Nedělní chvilka filosofie
Inspirován Šveskou, šéfredaktorem blogu Beat Club Crash, který na blog hází všechno - od novin, první pomoci, památky a příroda Karlovarska a spoustu dalších věcí, jsem se rozhodnul na tomto blogu zaexperimentovat, a vrazit sem jiné téma než big beat. Vytvořil jsem rubriku Nedělní chvilka filozofie a snad tím drsné bigbíťáky neurazím. Bude to o všem, na co lidi normálně ve shonu života nemají čas. Hlavně o životě samotném. Komentáře jsou vítány a třeba v tom najdeme i nějaký užitek. Proto mi již předem odpusťte, jestli se obsah článků někdy někoho dotkne, ono to snad ani jinak nejde, protože jsme každý jiný. Cílem rubriky je blábolit, inspirovat a podělit se o zkušenosti a myšlenky. Snad to nějakou dobu vydržím. Přeji příjemnou neděli a čtení.

PROČ NEUKÁZAT CO PRO NÁS MAJÍ DNES NAŠI MUZIKANTI A PŘÁTELÉ Z BIGBÍTU

TADY ŠVESKA, už dávno jsem chtěl do našich stránek vložit nynější tvorbu, zájmy, prostě kudy se se ubírá život našich bývalých ale i dodnes hrajících muzikantů. Přeci jenom talent v hudbě, nemusí být všechno co nám mohou nabídnout, je to umění, kterým nás potěšili, také proto je všichni známe a budem si je pamatovat do smrti. Hudba je formovala a mají nám stále co říci, i když to už někteří pověsili na hřebík. Stačí vzpomenout JIRKU ZACHOŽE, zahrál dávno v pár kapelách, a viděli jsme se s ním POŘÁD rádi, už jenom proto, že nám připomínal, kdy nám bylo dobře při jeho hraní. Jiní se dál věnují ROZLIČNÉMU UMĚNÍ a obšťastňují nás dál. Já chci tyto jejich plody nejen užívat, ale podělit se s ostaními. Nikdo nemůže říct že má rád jen hudbu. BOB se představil v naší galerii, má obrovský blog s básněmi, píše nádherné komentáře, proč si to neužít, proč si nepřečíst knížku od IRENKY JANEČKOVÉ, proč si nepočíst ve FILOZOFII, v podání ČÍŇANA ve které najdeš pořádek života, proč si nepřečíst novinářské články, především o nás, od LEONA HAVLÍČKA, PROČ ČÍST KOZELKU, také o nás. Všechna případná proč, budou jednou stejná jako proč jsem nebyl tenkrát na kapelách o kterých se tady píše.
Noviny - památky
Noviny, většinou regionální, jsou tu pro naše kamarády v zahraničí, neříkej že jsi nechtěl už nikdy něco o KARLOVÝCH VARECH si přečíst V HOLANDSKU, já tam nebyl a poprvé mám možnost nahlédnout do všech na jednom místě a jsem moc rád že mě to napadlo. Uvědom si, že TY už jsi vlastně taky památka KARLOVÝCH VARŮ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

MF DNES